PŘEJEME KLIDNÉ A POHODOVÉ LÉTO VÁM VŠEM!

01.07.2021

Milí čtenáři,

v současné době za sebou máme nelehké období. Tlak, jakému jste byli a ještě budete vystaveni, je obrovský. Vážíme si proto o to více skutečnosti, že i v těchto okamžicích se mnozí z vás aktivně zapojili do pomoci druhým lidem. Podpořili jste naši sbírku Horní Počernice nejen sobě a pomohli tak mnoha osamělým seniorům, rodičům samoživitelům, rodinám s více dětmi, lidem bez domova a vůbec všem, kteří se v těchto chvílích ocitají v nouzi. Pomohli jste lidem v nouzi nejen v naší městské části, ale i v dalších místech v Praze a Středních Čechách, kam část naší sbírky převezlo v těchto dnech auto Potravinové banky.

Trvanlivé potraviny, dětská výživa, plenky, hygienické potřeby a další pomoc tak díky vám už zamířily k dětem i dospělým, jejichž životy významně zlepší. Děkujeme za to, že jejich osudy vám nejsou lhostejné.

Děkujeme za zájem, empatii a ochotu nabídnout pomocnou ruku člověku, který nezažívá zrovna nejlepší období a každá podpora má pro něho v této chvíli cenu zlata. Nelehké časy nekončí, proto naše sbírka Horní Počernice nejen sobě samozřejmě pokračuje dál.Milí počerničtí, děkujeme vám za to, že do pomoci druhým jdete s takovou ochotou spolu s námi! Přejeme vám proto, abyste v průběhu nadcházejících letních prázdnin načerpali síly ve společnosti lidí, které máte rádi a užili si krásné a pohodové léto.

Alena Štrobová a Petr Růžička, zakladatelé sbírky Horní Počernice nejen sobě a zastupitelé MČ Praha 20