PŘEJI VÁM KRÁSNÝ A ÚSPĚŠNÝ NOVÝ ŠKOLNÍ ROK!

01.09.2021

Milí čtenáři, 

všechny Vás srdečně zdravím po letní prázdninové přestávce. Úvodem bych rád popřál všem školákům, studentům, ale i jejich rodičům a učitelům, aby tento školní rok byl rokem "normálním" a všechno probíhalo v pohodě a hlavně ve zdraví.

Ze zdravotní oblasti jsem Vás před časem informoval, že se brzy otevře nové stomatologické centrum v Horních Počernicích, konkrétně na adrese Náchodská 762/65 (naproti PENNY Marketu). Od pana doktora Vladyslava Ridchenka, majitele Smile Centra, jsem dostal informaci, že jeho otevření je naplánované na 15. září 2021. Pro bližší informace můžete kontaktovat přímo centrum na telefonním čísle: 222 222 230 nebo e-mailu: scstomatologie@gmail.com Je možné se již předem objednat nebo domluvit zubní prohlídku na jiné pobočce. 

Ze sociální oblasti jsme během celého léta společně s kolegyní zastupitelkou Alenou Štrobovou (HOP), sociální pracovnicí Danielou Bendlovou a dobrovolnicí Markétou Čekanovou sbírali a dávali dohromady batohy a školní pomůcky pro děti našich pěstounů. Sbírka byla nakonec velmi úspěšná a podařilo se nám získat dostatečný počet hezkých batůžků a vybavit všechny malé počernické školáky. Moc děkuji všem, kteří se do sbírky zapojili a pomohli. Příští léto budeme akci společně opakovat. 

To samé potravinová sbírka "Počernice nejen sobě", která stále běží a pomáhá. Můžete ji podpořit případně i na podzim. Trvanlivé potraviny a hygienické potřeby jsou stále velmi žádané. Děkuji. 

Více informací o mých aktivitách naleznete na webových stránkách www.petrruzicka.eu nebo mi tradičně můžete napsat na e-mail: petr_ruzicka@pocernice.cz. 

S pozdravem,

Petr Růžička, zastupitel PRO Počernice