Aktuality
 

vítám vás v novém roce 2023. Každý rok si přejeme, aby nový rok byl rokem lepším, klidnějším, úspěšnějším a zdravějším. Bohužel nás každý další rok přesvědčuje o opaku. Každopádně doufám, že po válce na Ukrajině, pandemii koronaviru a ekonomické krizi bude letošní rok, skutečně rokem lepším a klidnějším.

dnes jsme se z oficiálního profilu MČ dočetli, že proběhlo jednání bezpečnostní rady městské části. Kromě toho, kdo se všechno sešel, a že se řešil například blackout jsme se tradičně nedozvěděli konkrétního vůbec nic.

včera jsem na ustanovujícím Zastupitelstvu MČ Praha 20 - Horní Počernice slavnostně složil slib zastupitele a vkročil do svého druhého zastupitelského období. Bez vás by se tak nestalo, a ještě jednou vám všem děkuji za důvěru ve volbách.

Na sociálce v Horních Počernicích mají malé Vánoce. "Hrajeme si na školní ježíšky," říká se tu s úsměvem pokaždé, kdy se pěstouňatům a dalším dětem předává krásné vybavení do školy.

"Šatník" v budově radnice končí. Je to škoda. Komu přebývalo zachovalé oblečení, přivezl je sem. A dal možnost, že oblečení a obutí pro sebe i své děti tu v dnešní nelehké době vyhledávali rodiče samoživitelé, pěstouni a mnozí další. "Šatník" v budově radnice, kde sídlí sociální odbor, se spolu se zhoršující ekonomickou situací stával mezi lidmi...

dovolte mi poděkovat za všechny zaslané podněty, které jste mi poslali na základě mého příspěvku a článku, který se týkal bezpečnosti v Horních Počernicích.

nový školní rok už pomalu klepe na dveře. Dovolujeme si proto vás opět oslovit s naší tradiční sbírkou batohů a školních potřeb pro děti z pěstounských a sociálně ohrožených rodin.