Aktuality
 

Na sociálce v Horních Počernicích mají malé Vánoce. "Hrajeme si na školní ježíšky," říká se tu s úsměvem pokaždé, kdy se pěstouňatům a dalším dětem předává krásné vybavení do školy.

"Šatník" v budově radnice končí. Je to škoda. Komu přebývalo zachovalé oblečení, přivezl je sem. A dal možnost, že oblečení a obutí pro sebe i své děti tu v dnešní nelehké době vyhledávali rodiče samoživitelé, pěstouni a mnozí další. "Šatník" v budově radnice, kde sídlí sociální odbor, se spolu se zhoršující ekonomickou situací stával mezi lidmi...

dovolte mi poděkovat za všechny zaslané podněty, které jste mi poslali na základě mého příspěvku a článku, který se týkal bezpečnosti v Horních Počernicích.

nový školní rok už pomalu klepe na dveře. Dovolujeme si proto vás opět oslovit s naší tradiční sbírkou batohů a školních potřeb pro děti z pěstounských a sociálně ohrožených rodin.

jsem rád, že se s vámi mohu podělit o pěkný příběh. Paní Zdena Pekermanova původně pochází z Horních Počernic, ale v současné době žije v Dánsku. Stále se ale o dění v naší městské části zajímá. Sleduje naše akce a sbírky a říká, že ji moc těší, jak v Horních Počernicích stále dokážeme myslet na druhé.

z našeho on-line průzkumu jsme zjistili, že 41,4% občanům v Horních Počernicích vadí aktuální bezpečnostní situace. Například porušování nočního klidu, večerní potyčky, neoprávněný průjezd nákladních vozidel, časté krádeže, vandalismus, znečišťování veřejného prostranství, neoprávněné zakládání skládek apod. Jen v loňském roce bylo evidováno 385...