Aktuality
 

v současné době za sebou máme nelehké období. Tlak, jakému jste byli a ještě budete vystaveni, je obrovský. Vážíme si proto o to více skutečnosti, že i v těchto okamžicích se mnozí z vás aktivně zapojili do pomoci druhým lidem. Podpořili jste naši sbírku Horní Počernice nejen sobě a pomohli tak mnoha osamělým seniorům, rodičům samoživitelům,...

dobrý epidemiologický trend naštěstí pokračuje i nadále a my se můžeme pomalu a jistě vracet do běžných kolejí. Je skvělé, že naše očkovací centrum v LRS Chvaly jede na plné obrátky a očkuje, nejenom naše občany, očkovací látkou Moderna.

jsem rád, že v době, kdy píšu tento příspěvek, tj. po velikonočních svátcích, se skutečně epidemiologická situace u nás výrazně zlepšuje a pravděpodobně dojde ke zmírnění všech platných nařízení. Doufám, že tento dobrý trend bude nadále pokračovat.

po velmi náročném měsíci březnu a téměř roční "špatné společenské atmosféře" nám nadešel měsíc duben a s ním související velikonoční svátky. Pokud bychom vycházeli z velikonoční křesťanské tradice, mohli by být pro nás všechny ve znamení naděje, že dojde v "zázrak" a vše se začne obracet k lepšímu. Doufám a věřím, že se tento "zázrak" podaří...

S kolegyní zastupitelkou Alenou Štrobovou jsme se dnes obrátili na Ing. Štěpánku Čechovou, vedoucí Oblastní správy Technické správy komunikací hl. m. Prahy s opětovnou žádostí o opravu poškozených úseků Náchodské ulice.

Doba je nesmírně složitá. Trápí nás nejen zdravotní problémy, ale i obrovský strach o své nejbližší. Do našich životů začínají vstupovat i problémy existenční.