Aktuality
 

dnes bych se s vámi rád podělil o své obavy a rozčarování ohledně nedávného přidání nové skluzavky na našem dětském hřišti u zdravotnického střediska Lhotská. Přestože je vždy dobrou zprávou, když se obnovují herní prvky pro naše děti, bohužel musím konstatovat, že tato změna vůbec není výhrou, jak by se mohlo na první pohled zdát.

půl roku ve funkci zástupce ředitele pro pedagogickou činnost uplynulo jako voda. Když jsem v srpnu loňského roku tuto nabídku přijal, měl jsem určité představy a vize, jak bude mé směřování a práce vypadat. Po půl roce musím některé představy upravit. Člověk pozná velmi dobře zákulisí nejenom naší Smíchovské střední průmyslové školy a gymnázia,...

k tématu bezpečnosti v Horních Počernicích přináším data, která nikomu z nás velkou radost neudělají. Mapa kriminality vypovídá, že meziročně za leden došlo na území naší městské části k nárůstu o téměř 30 % trestných činů a přestupků. V lednu 2023 došlo k 7 krádežím vloupáním, 8 krádežím, 5 podvodům, 3 případům jiné majetkové činnosti, 1 dopravní...

vítám vás v novém roce 2023. Každý rok si přejeme, aby nový rok byl rokem lepším, klidnějším, úspěšnějším a zdravějším. Bohužel nás každý další rok přesvědčuje o opaku. Každopádně doufám, že po válce na Ukrajině, pandemii koronaviru a ekonomické krizi bude letošní rok, skutečně rokem lepším a klidnějším.

dnes jsme se z oficiálního profilu MČ dočetli, že proběhlo jednání bezpečnostní rady městské části. Kromě toho, kdo se všechno sešel, a že se řešil například blackout jsme se tradičně nedozvěděli konkrétního vůbec nic.

včera jsem na ustanovujícím Zastupitelstvu MČ Praha 20 - Horní Počernice slavnostně složil slib zastupitele a vkročil do svého druhého zastupitelského období. Bez vás by se tak nestalo, a ještě jednou vám všem děkuji za důvěru ve volbách.