Aktuality
 

První várku čokoládových Mikulášů, čertů, andělů, adventních kalendářů, perníků a dalších překvapení do mikulášských balíčků pro děti z pěstounských rodin jsem dnes předal na sociální odbor našeho úřadu.

v tomto týdnu jsem se s kolegy z Hnutí občanů Počernic Dariou Češpivovou a Jirkou Šebkem snažil získat více informací o plánované developerské výstavbě v Čertousích. Konkrétně o revitalizaci bývalého Koštířova velkostatku a s ním související problematikou místní čistírny odpadních vod.

s podzimem se nám postupně ochlazuje a dny se krátí. Přesto mi dovolte malý návrat v čase právě do léta, konkrétně ke skvělému projektu "Počernické záhonky", který jsme dali dohromady společně s dobrovolnicí Markétou Čekanovou ze sdružení občanů PRO Počernice.

všechny Vás srdečně zdravím po letní prázdninové přestávce. Úvodem bych rád popřál všem školákům, studentům, ale i jejich rodičům a učitelům, aby tento školní rok byl rokem "normálním" a všechno probíhalo v pohodě a hlavně ve zdraví.

v současné době za sebou máme nelehké období. Tlak, jakému jste byli a ještě budete vystaveni, je obrovský. Vážíme si proto o to více skutečnosti, že i v těchto okamžicích se mnozí z vás aktivně zapojili do pomoci druhým lidem. Podpořili jste naši sbírku Horní Počernice nejen sobě a pomohli tak mnoha osamělým seniorům, rodičům samoživitelům,...

dobrý epidemiologický trend naštěstí pokračuje i nadále a my se můžeme pomalu a jistě vracet do běžných kolejí. Je skvělé, že naše očkovací centrum v LRS Chvaly jede na plné obrátky a očkuje, nejenom naše občany, očkovací látkou Moderna.